Novinky a aktuality od ICOM Česká republika

26.09.2012 - Nový e-shop ICOM

Nový e-shop ICOM Česká republika
E-shop provozuje autorizovaný distributor HCS komunikační systémy s.r.o.

Firmu HCS komunikační systémy s.r.o. založil v roce 1995 Ing. Miloslav Hakr OK1VUM a od počátku se věnuje prodeji radiostanic, především značky ICOM. Krédem firmy je prodávat pouze kvalitní produkty s co možná největší odborností, proto se programově vyhýbá sortimentu pro pásmo CB. Jako prodejní strategie byl zvolen individuální přístup ke každému zákazníkovi, nemáme tedy klasickou prodejnu s prodavačem a pevnou otevírací dobou, ale v naší kanceláři otevíráme dle potřeby a stále jsme k zastižení na mobilním telefonu +420 777 144 300. Po dohodě se zákazníkem můžeme vybrané zboží buď poslat poštou, připravit k odběru v naší kanceláři, nebo přivézt na adresu zákazníka. Při nákupu přes 50 000 Kč poskytujeme tuto službu po celé ČR zdarma.

Abychom mohli poskytovat co nejpodrobnější zkušenosti s výrobky, které prodáváme, provádíme jejich testování v provozu v radioklubu OL3Z / OK1KZE na Točné.

Vybrané zboží si můžete nechat poslat poštou a zaplatit dobírkou, nebo po dohodě vyzvednout osobně v naší kanceláři Na Šabatce 4, Praha 4, nebo vám zboží rádi doručíme osobně na Vaši adresu a předvedeme v provozu u Vás. Toto službu poskytujeme při nákupu přes 50 000 Kč po celé ČR zdarma. Záruční doba na transceivry a přijímače ICOM je 24 měsíců.
*: s DPH, plus dopravné