ID-31E - UHF FM/D-STAR

Zoom
ICOM
70cm FM a DSTAR ruční stanice. Výroba skončena.
Zboží není skladem a musí být doobjednáno.

UHF FM / D-STAR Digital Transceiver

V rámci kategorie D-STAR uvedl ICOM na trh model další generace, ID-31E UHF FM/D-STAR digitální ruční transceiver.

Překvapí Vás svým designem a nízkou váhou, navzdory váze a rozměrům se uvnitř ID-31E nachází GPS a plně funkční D-STAR / FM rádio. To Vám umožní celosvětovou komunikaci pomocí D-STAR sítě a rovněž sledování a zobrazování GPS informací včetně pozice, nadmořské výšky a pohybu. Vestavěný GPS přijímač zobrazuje na displeji Vaši pozici, nadmořskou výšku a nabízí funkci podávání zpráv o poloze v DV režimu. Režim GPS-A napomáhá snadnému provozu v D-PRS módu. Logovací funkce GPS ukládá v pravidelných intervalech (1-60 sekund dle nastavení) data o Vaší poloze, které ukládá na micro SD kartu, díky které můžete data jednoduše exportovat do Vašeho PC.

Lehký a kompaktní ID-31E je se svými rozměry 58×95×25.4 mm a váhou cca 225g (+ baterie a anténa) 5W rádiem ?do dlaně?.

Díky IPX7 zvládne ponoření do hloubky jednoho metru po dobu 30 minut, takže bez problémů odolá i náročným venkovním podmínkám.

D-STAR DV mode (Digitalní hlas + data) poskytuje digitálně modulovaný hlas, individuální volání s použitím volací značky (callsign routing) a přístup do celosvětové sítě D-STAR. V případě využití slotu pro micro SD kartu o maximálni velikosti 32GB, můžete nahrávat případně přehrávávat příchozí a odchozí hovory, ukládat různé informace včetně GPS logů, paměťové kanály, paměti D-STAR převaděčů a řadu dalších individuálních nastavení. Tado data můžete editovat pomocí SW CS-31, který je dodávanán k tomuto modelu zdarma.

Snadnou obsluhu radiostanice zajištuje přehledný grafický displej a směrová klávesnice. Podsvícený LCD včetně klávesnice jsou neocenitelné při nočním provozu. Na cestách oceníte funkci automatického vyhledání nejbližších D-STAR převaděčů* Využití funkce vyžaduje data o poloze převaděče. ID-31E získává data z předprogramovaných pamětí D-STAR převaděčů, ale data o poloze některých D-STAR převaděčů nemusí být k dispozici.

1252 paměťových kanálů ID-31E je rozděleno na 500 běžných kanálů, 700 kanálů určených pro D-STAR převaděče (DR), 50 okrajových skenovacích kanálů a 2 volací kanály. Všechny pamětové pozice můžete pojmenovat pomocí osmi znaků a roztřídit do 26 paměťových bank.

Dodávaná baterie BP-271 zajistí 4.5 hodiny provozu, větší volitelný BP-272 akumulátor až 7.5 h provozu. Výstupní výkon můžete regulavat v krocích 5/2.5/0.5/0.1W , čímž šetříte baterii a prodloužíte její životnost. Při skenování si můžete vybrat z mnoha režimů, podle konkrétního požadavku.

Zdarma dodávaný Klonovací SW CS-31 Vám umožní kompletní nastavení Vaší radiostanice. Nejnovější verzi CS-31 naleznete na webových stránkách Icom . Pro přenos dat můžete využít micro SD karty nebo OPC-2218LU USB klonovacího kabelu. Externí DC konektor umožní provoz s připojením k externímu zdroji 10?16V DC. Použití CP-19R, CP-12L nebo OPC-254L/LR Vám umožní součně provoz i nabíjení .

Další digitální charakteristiky

? Digitální DV mód
? Analogový FM mód
? Vestavěný CTCSS/DTCS enkodér a dekodér (pro FM)
? 16 DTMF paměťových kanálů (24 znaků)
? Automatický spořič
? Automatické vypnutí
? Funkce uzamčení
? Přednostní sledování
? Funkce uzamčení kláves
? Úroveň CI-V konvertoru pro dálkové ovládání rádia

Rádi vás budeme informovat o snížení ceny pod vámi zadanou částku.

  • Prosím vyplňte všechna povinná pole.

  • Prosím vyplňte všechna povinná pole. Zadejte prosím platný e-mail!

  • Ověřovací kód

    Prosím vyplňte všechna povinná pole.

Napište recenzi

Abyste mohli napsat recenzi, musíte být přihlášen(a)
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.
*: s DPH, plus dopravné