IC-V80E

Zoom
ICOM
2m FM ruční TRX
Zboží není skladem a musí být doobjednáno.

VHF FM TRANSCEIVER
Ruční VHF transceiver IC-V80E je novým přírůstkem v produktové řadě ICOM, který se vyznačuje konstrukcí odpovídající vojenské specifikaci, voděodolností a splňuje normy MIL-STD-810 a IP54. Díky zesilovači BTL (bridge-tied load- režim přemostění) se IC-V80E skvěle hodí do hlučného prostředí.
S velkým reproduktorem dává výkon 750mW a srozumitelný zvukový signál nejen při základním provozu, ale i za pohybu.

5.5W výkon
IC-V80E využívá nový výkonový FET modul, který má nízkou spotřebu, dává výkon 5.5W a umožňuje dlouhý provoz. Dobu provozu lze prodloužit nastavením 2.5W nebo 0.5W sníženého výkonu na výstupu.

750mW výstupní výkon audio
Zesilovač s technologií BTL zdojnásobuje audio výkon. 36mm velký reproduktor dává výkon 750mW a srozumitelný zvukový signál, skvělý i do hlučného prostředí.

Konstrukce odpovídající vojenské specifikaci
IC-V80E se vyznačuje kompaktní konstrukcí odpovídající vojenské specifikaci, voděodolností, vynikajicí ochranou před prachem a nečistotami (splňuje normy MIL-STD-810 a IP54) a dává velký výkon. Proto je IC-V80 E ideální nejen pro základní provoz, ale i pro provoz amatérského radia za pohybu.

Alfanumerický displej
Jasně osvětlený 5-znakový alfanumerický displej spolehlivě zobrazuje jméno kanálu, frekvenci a číslo paměti. Ikona S-metru ( ) zobrazuje sílu signálu přijímané frekvence a velikost výstupního výkonu při vysílání.

207 paměťových kanálů
IC-V80E má celkem 207 paměťových kanálů, včetně 200 běžných, 6 krajních skanovacích kanálů a 1 kanálu volacího. Pomocí 5 znaků lze naprogramovat název kanálu.

Interní VOX funkce
IC-V80E má interní VOX (Voice Operated Transmit) funkci umožňující pohodlný hands-free provoz za pomoci kompatibilní doplňkové náhlavní soupravy a zdířky kabelu adaptéru (plug adapter cable). Lze nastavit i VOX zisk (gain) a VOX čas prodlevy(delay time) .

Vestavěný CTCSS a DTCS
Pro přístup k převaděči jsou vestavěny CTCSS a DTCS tóny . Lze využít i pípnutí (pocket beep) a tónové skanování.
Tónové skanování Vás upozorní na příjem přednastaveného tónu . Tónové skanování Vám pomůže detekovat subaudible tón ,používaný pro přístup k převaděči .

Funkce skanování
Lze naprogramovat různé skanovací funkce včetně programování (Program), skanování paměti (Memory scan), skanování s vynecháním (Skip scan),prioritního skanování (Priority scan) a tónového skanování (Tone scan).

Další charakteristiky
? Automatický spořič
? BNC anténní konektor
? TOT (time out timer) nastavení
? Blokování převaděče a obsazeného kanálu
? PC klonování a klonování mezi transceivery
? DTMF paměťové kanály
? Nastavení Auto power off Wide-narrow channel

Rádi vás budeme informovat o snížení ceny pod vámi zadanou částku.

  • Prosím vyplňte všechna povinná pole.

  • Prosím vyplňte všechna povinná pole. Zadejte prosím platný e-mail!

  • Ověřovací kód

    Prosím vyplňte všechna povinná pole.

Napište recenzi

Abyste mohli napsat recenzi, musíte být přihlášen(a)
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.
*: s DPH, plus dopravné